+(380) 68 123 48 90
+(380) 63 123 48 90
Пн - Пт: 8:00 - 16:00
Субота: 9:00 - 14:00
м. Чернігів
вул. 1-го Травня, 172
ПРО НОВАМЕД
Наша команда - це колектив досвідчених, висококваліфікованих лікарів та медичного персоналу, що постійно вдосконалюють професійні навички. Основним нашим критерієм в роботі є шанобливе ставлення до клієнта, вибудовування довірчих відносин між лікарем і пацієнтом, відсутність поліпрагмазії (гіпердіагностика і всеосяжне лікування), чим останнім часом сильно «грішить» сучасна медицина.

Ми – молоді й сучасні. Ми створюємо медичні послуги, якими пишаємося. Робимо це якісно, професійно і з задоволенням! В нашій клініці ми приймаємо пацієнтів з проблемами «нижче пояса». З огляду на важливість цих проблем і особливу делікатність питання, ми в своїй роботі керуємося двома принципами: ефективність і конфіденційність. Наша головна мета - це не тільки встановити діагноз і призначити лікування, але і детально пояснити людині, що з нею відбувається. Ми спілкуємося з кожним пацієнтом особисто і відповідаємо на будь-які питання.

Переваги клініки: індивідуальний підхід, сімейна атмосфера і привітне ставлення до клієнтів. Наш колектив клініки це – люди, які в будь-яку секунду зможуть прийняти вольове рішення. Ми робимо все, щоб клієнти почували себе комфортно і безпечно. Для нас неможливого мало! І якщо Вам потрібна допомога, то чекаємо на Вас.